רשת המובילים

מירב קדם

סגנית בכירה (משרדים חברתיים)

החשבת הכללית

050-6221060

מירב קדם

מחזור ממשלתי א'

מפברואר 2014 משמשת מירב מנהלת מינהל הרכש הממשלתי. במסגרת תפקיד זה מירב עומדת בראש יחידת מטה של החשב הכללי שתפקידה להתוות את מדיניות הרכש הממשלתית, ולבצע מכרזים מרכזיים עבור כלל משרדי הממשלה. כמו כן על מנת להנחיל למשרדי הממשלה ידע מקצועי בתחום הרכש עוסק המינהל בפיתוח מערך הכשרה להדרכת עובדי המדינה בתחום הרכש.

בין השנים 2010-2014 הייתה מירב חשבת רשות המים מטעם אגף החשב הכללי במשרד האוצר. במסגרת תפקיד זה הייתה אחראית על ביצוע התקציב של משק המים והביוב, פעילות הכוללת תשלומים בהיקף של מיליארד ₪ והתחייבויות בהיקף של 800 מיליון ₪.

לפני תפקידה זה, שימשה מירב יועצת עצמאית לראש אגף התקציבים במשרד הביטחון וליועץ הכספי לרמטכ"ל בפרויקט עיר הבה"דים, תפקיד שכלל שילוב מורכב של דיסציפלינות בינוי, תפעול, פיננסיות ומשפטיות.

קודם לכן, בשנים 2009-2004 שימשה מירב רכזת תחום תחבורה באגף החשב הכללי במשרד האוצר בתחומי הפרויקטים שבשיתוף המגזר הפרטי ומשרד התחבורה ורפרנטית של התעשיות הביטחוניות והמשרדים המינהליים.

בתחילת דרכה המקצועית הייתה מירב כלכלנית במחלקת המחקר של בנק ישראל בתחומי הכלכלה הציבורית והחברה בישראל .

למירב תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון בכלכלה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית. במסגרת לימודיה כתבה מירב עבודת תזה בהנחיית פרופ' קלוגר בנושא "השפעת מערכת הויסות על אופן תפיסתה הסתברויות".

LinkedIn